main image

Komandinį plaukimo čempionatą laimėjo vilniečiai

2014 m. lapkričio 15 d. Vilniuje vyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių komandinis plaukimo čempionatas. Pirmąją ir trečiąją prizines vietas iškovojo Vilniaus miesto aklųjų ir silpnaregių sporto klubo „Šaltinis” komandos, antroji vieta atiteko kauniečiams – sporto klubo „Sveikata” komandai.

Šių metų varžybose dalyvavo 8 komandos. Buvo pasiektas vienas Lietuvos rekordas, kurį pasiekė vilnietė, sporto klubo „Šaltinis“ narė Brigita Narmontaitė (B1) (treneris Rimantas Venckutonis). Brigita 50 m krūtine nuplaukė per 1.02,54 sek.

Varžybose dalyvavo visai jauni plaukikai. Tarp jų – Inesa Lenkšaitė, Gražina Streleckytė, Paulius Ašmontas (Kaunas, sk „Sveikata“-KCSM), Marius ir Marija Skripkaičiai (Vilnius, sk „Šarūnas“), Elnara Urbanovič, Karolina Voiciukaitė. Taip pat, išsiskyrė tokie sportininkai kaip Barbora Šilkinytė, Kristina Mačiutaitė, Petras Jabubauskas, Žygimantas Matusevičius, Mindaugas Dvylaitis, Rimvydas Vansevičius, Gluosnė Norkutė, Giedrius Stoškus, Viktorija Urbonaitė, kurie laimėjo pirmąsias vietas ir prisidėjo prie atstovaujamų komandų iškovotų prizinių vietų. Ypatingai reikėtų paminėti universalų sportininką Osvaldą Bareikį, kuris ne tik puikiai pasirodė lengvosios atletikos, dziudo varžybose, bet ir plaukimo varžybose užtikrintai laimėjo pirmąsias vietas.

Kokybiškai dirbo varžybų teisėjų kolegija, kuriai vadovavo Jelena Pocevičienė. Varžybos vyko operatyviai ir organizuotai.

Norėtųsi pagirti sporto klubo „Šaltinis“ vadovus už jų net tris komandas, dalyvavusias varžybose, iš kurių net dvi iškovojo prizines vietas.