main image

Varžybų kalendorius

 

 

LIETUVOS AKLŲJŲ                                                                                                         TVIRTINU:

SPORTO FEDERACIJA                                                                                                     Prezidentas

                                                                                                                              Juozas Miliauskas           

                                                                                                                                                                           

2018 metų sporto varžybų                                                                                          2017 m. gruodžio 11 d.

ir mokomųjų treniruočių stovyklų                                                  

KALENDORIUS

 

Vilnius

Eil. Nr. Pavadinimas Vykdymo data Vykdymo vieta Dalyvių skaičius Dalyvauja
1. 2018 m. LR nacionalinė šachmatų lyga I etapas 01 27 – 28 Marijampolė 8+2 LASF rinktinė
2. LAS standartinių šachmatų čempionatas 02 09 – 11 Kaunas 36+6 SK pajėgiausieji
3. Vokietijos atviras dziudo čempionatas ir MTS 02 09 – 13 Haidelbergas, Vokietija LASF rinktinė
4. LR vyrų ir moterų braziliškų šaškių čempionatas 02 10 – 11 Panevėžys, Piniava 2+1 LASF rinktinė
5. LAS atviras 2018 m. golbolo čempionatas (I etapas) 02 17 – 18

 

Vilnius 15+10 SK rinktinės, užsienio komandos
6. LR plaukimo žiemos pirmenybės 03 02 – 03 Kaunas 4+2 LASF rinktinė
7. LR šachmatų čempionatas 03 02 – 08 Kaunas 3+1 LASF rinktinė
8. LR moterų šachmatų čempionato finalas 03 02 – 08 Kaunas 2+1 LASF rinktinė
9. LAS atviras lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas 03 10 – 11

 

Kaunas 60+20 SK

pajėgiausieji

10. LR vyrų paprastųjų šaškių čempionato finalas 03 13 – 18 Vilnius 1 LASF rinktinė
11. LAS moterų šachmatų čempionatas 03 16 – 20 Kaunas 8+3 SK

pajėgiausieji

12. LAS individualus plaukimo čempionatas 03 17 Kaunas 40+25 SK rinktinės
13. 2018 m. LR nacionalinė šachmatų lyga 2 etapas 03 24 – 25 Vilnius 8+2 LASF rinktinė
14. Tarptautinis jaunimo golbolo turnyras 03 22 – 25 Trakai 6+2 LASF rinktinė
15. LAS greitųjų braziliškų šaškių čempionatas 03 24 – 25 Panevėžys 36+6 SK

pajėgiausieji

16. Tarptautinis golbolo turnyras 04 05 – 08 Vilnius 60+40 LASF rinktinė, užsienio komandos
17. LAS vyrų šachmatų čempionato finalas 04 07 – 13 Kaunas 10+4 LASF pajėgiausieji
18. LAS vyrų individualus šoudauno čempionatas 04 14 – 15

 

Kaunas 16+6 SK pajėgiausieji
19. 2018 m. LR nacionalinė šachmatų lyga 3 etapas 04 14 – 15 Kaunas 8+2 LASF rinktinė
20. Neįgaliųjų maratono pasaulio taurė – Londono maratonas 04 20 – 23 Londonas, D. Britanija 1+1 LASF rinktinė
21. LAS moterų individualus šoudauno čempionatas 04 21 – 22

 

Kaunas

 

12+6 SK pajėgiausieji
22. LAS atviras integruotas dziudo čempionatas 04 25 Vilnius 10 + 8 SK pajėgiausieji
23. LAS braziliškų šaškių čempionatas 05 04 – 06 Vilnius 36+6 LASF pajėgiausieji
24. Europos neįgaliųjų šaškių 64 čempionatas 05 07 – 15 Nidzica, Lenkija
25. 2018 m. Baltijos šalių šoudauno lygos I etapas 05 11 – 13 Tartu, Estija 3+2 LASF rinktinė
26. LAS atviras 2018 m. golbolo čempionatas (II etapas) 05 19 – 20

 

Vilnius 12+10 SK rinktinės, užsienio komandos
27. IBSA pasaulio golbolo čempionatas 05 30 – 06 09 Malmo, Švedija 6+3 LASF rinktinė
28. LAS atviras lengvosios atletikos vasaros čempionatas 06 02 – 03

 

Vilnius 60+20 SK pajėgiausieji, Latvija, Estija, ir kt.
29. Tarptautinis Vokietijos neįgaliųjų plaukimo čempionatas 06 05 – 10 Berlynas, Vokietija 3+2 LASF rinktinė
30. Lietuvos maratono bėgimo čempionatas „Kauno maratonas 2018“ 06 10 Kaunas 2+1 LASF rinktinė
31. Tarptautinis šoudauno turnyras 06 14 – 17 Trakai 35+20 LASF rinktinė, užsienio komandos
32. LR vyrų paprastųjų šaškių 2019 m. čempionato I pusfinalis 06 16 – 17 Kaunas 2+1 LASF rinktinė
33. Vokietijos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas 06 27-07 01 Berlynas, Vokietija 2+1 LASF rinktinė
34. LR jaunimo-jaunių plaukimo čempionatas 06 28 – 29 Alytus 4+2 LASF rinktinė
35. Neįgaliųjų šimtalangių šaškių pasaulio taurės etapas 07 06 – 12 Žurominas, Lenkija
36. 2018 m. Baltijos šalių šoudauno lygos II etapas 07 13 – 15 Liepoja, Latvija 3+2 LASF rinktinė, Estija, Latvija
37. Neįgaliųjų šimtalangių šaškių pasaulio taurės etapas 07 19 – 23 Slonim, Baltarusija
38. IBCA pasaulio komandinis šachmatų čempionatas 07 20 – 31 Sofija, Bulgarija LASF rinktinė
39. LAS šimtalangių šaškių čempionatas 08 06 – 11 Šventoji 22+12 LASF pajėgiausieji
40. LR vyrų paprastųjų šaškių 2019 m. čempionato II pusfinalis 08 11 – 12 Telšiai 2+1 LASF rinktinė
41. IPC Europos plaukimo čempionatas 08 13 – 19 Dublinas, Airija 2+2 LASF rinktinė
42. IBCA pasaulio moterų ir jaunimo čempionatai 08 13 – 24 Solec-Zdroj, Lenkija 4+1 LASF rinktinė
43. IPC Europos lengvosios atletikos čempionatas 08 20 – 26 Berlynas, Vokietija 2+2 LASF rinktinė
44. Pasaulio neįgaliųjų šaškių 64 čempionatas 08 27-09 06 Mlava. Lenkija
45. Tarptautinis dziudo turnyras ir MTS Vilnius 20+17 SK pajėgiausieji, užsienio komandos
46. IBSA Europos šoudauno čempionatas 2+1 LASF rinktinė
47. Lietuvos rudens maratono čempionatas/XV tarptautinis Vilniaus maratonas 09 09 Vilnius 3+1 LASF rinktinė
48. IBSA dziudo pasaulio taurė ir MTS 09 13 – 17 Notingemas, D. Britanija 1+1 LASF rinktinė
49. LAS lengvosios atletikos kroso čempionatas 09 15 Zelva, Elektrėnų sav. 300+25 SK pajėgiausieji
50. LAS komandinis šachmatų čempionatas 09 21 – 23 Kaunas 24+8 SK rinktinės
51. Neįgaliųjų šimtalangių šaškių pasaulio taurės etapas 09 28-10 03 Lvovas, Ukraina
52. LAS komandinis šaškių čempionatas 10 05 – 07

 

Šiauliai 45+10 SK rinktinės
53. LAS komandinis šoudauno čempionatas 10 13 – 14

 

Vilnius 30+14 SK rinktinės
54. LR komandų greitųjų šachmatų pirmenybės 10 13 – 14 Lietuva 4+2 LASF rinktinė
55. Tarptautinis XXV šaškių turnyras – J.Kulikausko memorialas 10 19 – 21 Vilnius 3+1 LASF pajėgiausieji
56. 2018 m. Baltijos šalių šoudauno lygos III etapas 10 26 – 28 Kaunas 9+9 LASF rinktinė, Estija, Latvija
57. Neįgaliųjų šaškių 64 pasaulio taurės etapas 11 04 – 08 Bender, Moldova
58. LAS plaukimo komandinis čempionatas 11 10 Kaunas 35+15 SK pajėgiausieji
59. LR vyrų paprastųjų šaškių 2019 m. čempionato 3 pusfinalis 11 10 – 11 Vilnius 2+1 LASF rinktinė
60. IBSA pasaulio dziudo čempionatas ir MTS 11 14 – 18 Lisabona, Portugalija 2+1 LASF rinktinė
61. LR greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatai 12 01 – 02 Lietuva 2+1 LASF rinktinė

 

 

Prezidentas                                                                                                                                                             Juozas Miliauskas

 

2018 m LASF varzybu kalendorius

Visos teisės saugomos © 2018 www.lasfinfo.lt