main image

Varžybų kalendorius

 

 

 

2019 m. LASF varžybų ir mokomųjų treniruočių stovyklų kalendorius 2019 m LASF varzybu kalendorius

LIETUVOS AKLŲJŲ                                                             TVIRTINU:                                                                      

SPORTO FEDERACIJA                                                         Prezidentas                                                                                                                                                                                    Juozas Miliauskas   

2018 m. gruodžio 7 d.

 

 

2019 metų sporto varžybų                                                                                     

ir mokomųjų treniruočių stovyklų                                                  

KALENDORIUS

 Vilnius

Eil. Nr. Pavadinimas Vykdymo data Vykdymo vieta Dalyvių skaičius Dalyvauja
           
1. LAS standartinių šachmatų čempionatas 01 11 – 01 13 Kaunas 36+6 SK pajėgiausieji
2. 2019 Pajulahty žaidynės 01 17 – 01 20 Nastola, Suomija  11+3 LASF rinktinė
3. LR nacionalinė vyrų, moterų šachmatų lyga (1-2 ratas) 01 26 – 01 27 Marijampolė 5+3 LASF rinktinė
4. 2019 m. SEGL II etapas 02 21 – 02 23 Malmo, Švedija 7+2 LASF rinktinė

 

5. LAS lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas 02 23 – 02 24 Kaunas 60+20 SK

pajėgiausieji

6. Tarptautinis jaunimo ir vyrų golbolo turnyras 02 28 – 03 03 Trakai    
7. LR plaukimo žiemos pirmenybės 03 01 – 03 03 Klaipėda,

Alytus

3+3 LASF rinktinė
8. LAS vyrų šachmatų čempionato finalas 03 02 – 03 07 Vilnius 10+4 LASF rinktinė
9. LR vyrų paprastųjų šaškių čempionato finalas- 64 03 06 – 03 11 Vilnius 1 LASF rinktinė
10. IPC pasaulio plaukimo taurės etapas 03 07 – 03 11 Olandija 3+6 LASF rinktinė
11. LR moterų paprastųjų šaškių čempionato finalas- 64 03 09 – 03 11 Kaunas 1 LASF rinktinė
12. LAS moterų šachmatų čempionatas 03 14 – 03 17 Kaunas 8+3 SK

pajėgiausieji

13. LR šachmatų čempionatas 03 15 – 03 21 Vilnius 3+1 LASF rinktinė
14. LR moterų šachmatų čempionatas 03 15 – 03 21 Vilnius 2+1 LASF rinktinė
15. LAS greitųjų braziliškų šaškių čempionatas 03 23 – 03 24 Panevėžys 36+6 SK

pajėgiausieji

16. LR nacionalinė vyrų, moterų šachmatų lyga (3-5 ratai) 03 31 – 03 30 Vilnius 5+3 LASF rinktinė
17. LR vyrų ir moterų greitųjų šaškių čempionato finalas- 100 03 30 Vilnius 1 LASF rinktinė
18. LAS moterų ir jaunimo individualus šoudauno čempionatas 03 30 – 03 31

 

Vilnius

 

23+4 SK pajėgiausieji
19. IPC pasaulio plaukimo taurės etapas 04 04 – 04 07 Portugalija, Coimbra 3+6 LASF rinktinė
20. IBCA pasaulio individualus šachmatų čempionatas 04 05 – 04 15 Cagliary, Italija    2+2 LASF rinktinė
21. LAS atviras 2019 m. golbolo čempionatas (I etapas) 04 06 – 04 07 Vilnius 15+10 SK rinktinės, užsienio komandos
22. LAS individualus plaukimo čempionatas 04 13 Elektrėnai 40+25 SK rinktinės
23. LR jaunučių – jaunių plaukimo čempionatas 04 12 – 04 13 Alytus 4+2 LASF rinktinė
24. LR nacionalinė vyrų, moterų šachmatų lyga (6-7 ratai) Kovas/Balandis Kaunas? 8+2 LASF rinktinė
25. MTS ruošiantis neįgaliųjų maratono pasaulio taurės varžyboms 04 16 – 04 25 Vilnius 2+1 LASF rinktinė
26. Neįgaliųjų maratono pasaulio taurė  –  maratonas 04 26 – 04 29 D.Britanija,

Londonas

2+1 LASF rinktinė
27. LAS atviras integruotas dziudo čempionatas 04 24 Vilnius 10+8 SK pajėgiausieji
28. LR plaukimo čempionatas 04 25 – 04 27 Kaunas 3+3 SK rinktinės
29. LAS vyrų individualus šoudauno čempionatas 04 27 – 04 28

 

Kaunas 16+6 SK pajėgiausieji
30. LAS braziliškų šaškių čempionatas 05 03 – 05 05 Kaunas 36+6 LASF pajėgiausieji
31. Europos neįgaliųjų šaškių – 100 čempionatas 05 07 – 05 15 Firlej, Lenkija 3+2 LASF rinktinė
32. LAS lengvosios atletikos pavasario kroso čempionatas 05 11 Vilnius 300+25 SK pajėgiausieji
33. IBSA dziudo pasaulio taurė 05 10 – 05 14 Azerbaidža nas,

Baku

1+1 LASF rinktinė
34. Tarptautinis LIONS golbolo turnyras 05 23 – 05 26  Vilnius 60 + 40 SK rinktinė, užsienio komandos
35. LR maratono čempionatas „Citadele Kauno maratonas“ 06 09 Kaunas 5+2 LASF rinktinė
36. LAS atviras 2019 m. golbolo čempionatas (II etapas) 06 08 – 09

 

Vilnius 12+10 SK rinktinės, užsienio komandos
37. IPC tarptautinės neįgaliųjų plaukimo varžybos  06 06 – 09

 

Berlynas,

Vokietija

3+6 LASF rinktinė
38. LAS atviras lengvosios atletikos vasaros čempionatas 06 15 – 06 16

 

Birštonas 60+20 SK pajėgiausieji, Latvija, Estija, ir kt.
39. IBSA EPYG Europos neįgaliųjų jaunimo šoudauno, golbolo žaidynės 06 25 – 06 30 Pajulahty, Suomija 8+4 LASF rinktinė
40. IBSA golbolo reitingo turnyras 06 29 – 07 09 JAV, Indiana 6+3 LASF rinktinė
41. MTS ruošiantis IPC Europos dziudo čempionatui 06 08 – 07 22 Vilnius, Elektrėnai 1+1 LASF rinktinė
42. Neįgaliųjų šimtalangių šaškių taurės etapas 07 06 – 07 12 Mlava, Lenkija    
43. IBSA Europos dziudo čempionatas 07 23 – 07 29 Italija 1+1 LASF rinktinė
44. MTS ruošiantis IPC pasaulio plaukimo čempionatui 05 30 – 07 28 Kaunas, Klaipėda, Alytus 3+6 LASF rinktinė
45.  IPC pasaulio plaukimo čempionatas 07 29 – 08 04 Malaizija  3+6 LASF rinktinė
46. LAS šimtalangių šaškių čempionatas 08 12 – 17 Šventoji/

Trakai

22+12 LASF pajėgiausieji
47. Pasaulio neįgaliųjų šaškių –100 čempionatas 08 21 – 08 31 Zakopane Lenkija    
48. Tarptautinis šoudauno turnyras 08 22 – 08 25

 

Trakai 35+20 LASF rinktinė, užsienio komandos
49. Tarptautinis dziudo turnyras 09 05 – 09 08 Trakai 20+20 SK rinktinės, pajėgiausios užsienio komandos
50. LR „Danske Bank Vilniaus maratonas“ 09 08 Vilnius 3+2 LASF rinktinė
51. IPC lengvosios atletikos Grand Prix varžybos 09 10 – 11 Berlynas, Vokietija 3+6 LASF rinktinė
52. LAS lengvosios atletikos kroso čempionatas 09 14 Zelva, Elektrėnų sav. 300+25 SK pajėgiausieji
53. LAS komandinis šachmatų čempionatas 09 20 – 09 22 Kaunas 24+8 SK rinktinės
54. Neįgaliųjų šimtalangių šaškių pasaulio taurės etapas 09 25 – 09 29 Lvovas, Ukraina    
55. Tarptautinis Nidos pusės maratono bėgimas 09 28 Nida 2+1 LASF rinktinė
56. MTS ruošiantis IBSA Europos golbolo čempionatui 08 04 – 10 02 Vilnius, Trakai 7+4 LASF rinktinė
57. IBSA Europos golbolo čempionatas 10 03 – 10 14 Rostokas,

Vokietija

7+3 LASF rinktinė
58. LAS komandinis šaškių čempionatas 10 04 – 10 06

 

Šiauliai 45+10 SK rinktinės
59. LAS komandinis šoudauno čempionatas 10 12 – 13

 

Kaunas 30+14 SK rinktinės
60. LR J. Kulikausko šaškių memorialas 10 11 – 13

 

Vilnius 1 LASF rinktinė
61. LR komandų greitųjų šachmatų pirmenybės Spalis Lietuva 4+2 LASF rinktinė
62. MTS ruošiantis IPC pasaulio lengvosios atletikos čempionatui 10 18 – 11 01 Palanga, Birštonas 2+3 LASF rinktinė
63. Neįgaliųjų šaškių 64 pasaulio taurės etapas 11 01 – 11 05 Benderai, Moldova    
64.  IPC pasaulio lengvosios atletikos čempionatas 11 02 – 11 15 Jungtiniai Arabų Emyratai, Dubajus 7+2 LASF rinktinė
65. Neįgaliųjų šimtalangių šaškių pasaulio taurės etapas 11 08 – 11 10 Praha, Čekija    
66. IBSA pasaulio dziudo taurė 11 10 – 11 13 Kazachstanas,

Atyrau

1+1 LASF rinktinė
67. Lietuvos  Respublikos klubų čempionatas „64“ 11 22 – 11 24 Bačkonys 2+1 LASF rinktinė
68. LAS komandinis plaukimo čempionatas 11 23 Kaunas „Vilijos“ baseine 35+15 SK pajėgiausieji
69. LR greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatai Lapkritis Lietuva 2+1 LASF rinktinė
Visos teisės saugomos © 2019 www.lasfinfo.lt