main image

LAS atvirasis 2018 m. golbolo 2018 m. čempionatas (2 etapas)

2018 m. gegužės 19 – 20 d. Vilniuje vyko LAS atvirojo 2018 m. golbolo čempionato antrojo etapo varžybos, kuriose dėl pajėgiausios čempionato komandos titulo kovojo penkios Lietuvos ir dvi Rusijos komandos. Čempionato A lygos nugalėtoja tapo Vilniaus AS sporto klubo „Šaltinis” pirmoji komanda, antrą ir trečią vietą A lygoje atitinkamai iškovojo Vilniaus AS sporto klubo „Šaltinis” antroji komanda bei Rusijos „Podmoskovie-I” komanda. B lygos nugalėtoja tapo to paties Vilniaus miesto sporto klubo „Šaltinis” trečioji komanda, antra ir trečia B lygos vietomis pasidalino atitinkamai Vilniaus miesto sporto klubo „Šarūnas” pirmoji ir antroji komandos.

Rezultatyviausiu čempionato antrojo etapo varžybų žaidėju pripažintas Normantas Krušinskas (sporto klubo „Šarūnas” pirmoji komanda), įmušęs 31 įvartį. Jis taip pat tapo ir rezultatyviausias viso čempionato žaidėjas, pelnęs 60 įvarčių viso čempionato metu.