main image

LAS lengvosios atletikos žiemos čempionatas

2014 m. kovo 1-2 dienomis Kauno lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių atviras lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas.  Čempionate dalyvavo 86 aktyviausi sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio bei Utenos sporto klubų.

60 metrų moterų bėgime jaunių grupėje pirmoji buvo Oksana Dobrovolskaja, jaunučių grupėje geriausiai pasirodė Emilija Montautaitė, veteranų grupėje greičiausia buvo Sigita Markevičienė.

Tarp vyrų veteranų 60 metrų bėgime greičiausias buvo Vytautas Grinius, jaunių grupėje – Darius Baranauskas, jaunučių – Modestas Grauslys.

200 metrų bėgime tarp moterų pirmoji buvo sporto klubui „Šviesa” atstovaujanti Sigita Markevičienė, antrąja vietą užėmė vilnietė, sporto klubo „Šaltinis” narė Gluosnė Norkutė. Nedaug atsiliko ir trečiąją vietą užėmė Oksana Dobrovolskaja, sporto klubo „Šarūnas” atstovė.

200 metrų vyrų bėgime pirmąją ir trečiąją vietas užėmė dalyviai iš Latvijos – Edgars Klavinš (I vietą) ir Konstantins Mešalkins (III vietą). Antras buvo vilnietis Deividas Tilindis.

800 metrų bėgime tarp moterų pirmoji buvo Aušra Garunkštytė. Tuo tarpu, jaunių grupėje geriausiai pasirodė Oreta Strazdauskaitė.

Panevėžietis Petras Zigmantas buvo pirmas 800 metrų vyrų bėgimo rungtyje. Jaunių grupėje geriausiai pasirodė kaunietis Mindaugas Dvylaitis.