main image

LIETUVOS SPECIALIOSIOS KŪRYBOS DRAUGIJA „GUBOJA“ KVIEČIA BŪTI KARTU!


 

 

Daugiau kaip 10-metį gyvuojanti respublikinė neįgaliųjų šventė „Tau, Vilniau!“, į sostinę iš visos Lietuvos sukviečianti tūkstančius žmonių, jau nebėra vienintelis bendrauti, geriau vieniems kitus pažinti, savo talentus visuomenei pristatyti kviečiantis renginys. Praėjusiais metais Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ įgyvendino ne vienerius metus puoselėtą svajonę – geras emocijas skleidžiančias, įkvepiančias šventes organizuoti ne tik šalies sostinėje, bet visoje Lietuvoje.  Neįgaliųjų bendruomenės mugės-koncertai „Būkime kartu!“ 2016 m. vyko Ukmergėje, Marijampolėje ir Telšiuose. 2017 m. planuojame, kad šis renginių ciklas, skirtas Aukštaitijos, Mažosios Lietuvos ir Suvalkijos regionų gyventojams birželio 16 d. (penktadienį) vyks Utenoje, birželio 24 d. (šeštadienį) Klaipėdoje bei rugpjūčio 26 d. (šeštadienį) Jurbarke.

 

Numatoma, kad šiuose regioniniuose renginiuose iš viso dalyvaus daugiau kaip 1000 neįgaliųjų ir sveikųjų meno kūrėjų iš visos Lietuvos. Renginiai vyks pagrindinėse miestų aikštėse, parkuose, kuriose koncertuos geriausi neįgaliųjų ir sveikųjų meno saviveiklos kolektyvai, vyks nuotaikingos kūrybinės dirbtuvėlės, performansai, parodomieji sporto, kiti renginiai. Numatome į šiuos renginius sukviesti gausų būrį profesionalių atlikėjų: pučiamųjų orkestrus, chorus, kitus atlikėjus. Pagrindinių aikščių scenose koncertuos respublikoje žinomi neįgaliųjų kolektyvai: neįgaliųjų nacionalinis „Spalvų muzikos“ orkestras, kaimo kapelos, kiti neįgaliųjų muzikos, šokio kolektyvai iš įvairių regionų. Mugėse darbus eksponuos ir pardavinės neįgalieji liaudies amatų meistrai, namudininkai. Visi apsilankę renginiuose turės galimybę apžiūrėti ir įsigyti neįgaliųjų suvenyrų, meninių dirbinių, pasiklausyti nuotaikingų pasirodymų, šauniai pasilinksminti.

 

Šį kultūrinių renginių ciklą organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“. Pagrindis rėmėjas: Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM. Renginiai organizuojami glaudžiai bendradarbiaujant su Utenos ir Jurbarko rajonų ir Klaipėdos m. savivaldybėmis, kultūros centrais, kitomis organizacijomis, tarnybomis.

 

Kontaktai pasiteiravimui:

Renginių koordinatorė Aušra Abromaitienė, mob. 861642842, el. paštas ausra@guboja.lt, www.guboja.lt

BUKIME KARTU_2017 anketa

Visos teisės saugomos © 2023 www.lasfinfo.lt