main image

Marija ir Marius Skripkaičiai dalyvavo varžybose Elektrėnuose


straipsnis ir nuotraukos Birutės Statkevičienės

 

Elektrėnuose jau penktą kartą vyko 3 val. plaukimo varžybos skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo metinėms paminėti. Šiose varžybose, vadovaujantis varžybų nuostatais,  gali dalyvauti tik 16 dalyvių, nes plaukimo baseine 8 takeliai ir jame gali plaukti tik po du plaukikus. Teisėjai skaičiuoja kiekvieno jam priskirto dalyvio nuplauktą atstumą per 3 val. Varžybas laimi tas plaukikas, kuris per 3 val.nuplaukia ilgiausią nuotolį.

Šių metų varžybose dalyvavo LSU pirmo kurso plaukikas Marius Skripkaitis ir jo sesuo Marija Skripkaitytė. Marija ir Mariius tokiose varžybose dalyvauja jau antrą kartą. Noriu paminėti, kad tai sunkios varžybos ir anksčiau dalyvavę tokiose varžybose plaukikai su regėjimo negalia Mindaugas Dvylaitis ir Žygimantas Matusevičius nepasiryžo dar kartą dalyvauti. Todėl Mariaus ir Marijos dalyvavimas antrą kartą rodo, šių plaukikų ryžtą ir užsispyrimą, ištvermę ir darbštumą.

Šių metų varžybose Marius ir Marija žymiai pagerino savo pernykščius rezultatus. Marius per tris valandas nuplaukė 7 km. 250m., o Marija 5 km. 850 m. Jie buvo apdovanoti specialias Elektrėnų savivaldybės ir Lietuvos olimpiečių asociacijos  prizais.

Varžybų nugalėtojais vyresniųjų tarpe tapo plaukikė iš Turkijos Bengisu Avci. Ji per tris valandas nuplaukė 11 km. 290m. Antra buvo šiaulietė Aušra Grabauskienė (9 km. 700m.), trečia – Audronė Vaškienė (8km.700m.).Vyrų tarpe laimėjo Šiaulių plaukikas Martynas Kasperavičius (12 km.500m.), antras buvo marijampolietis Vilmantas Krasauskas (10km. 870m.), trečias – Žilvinas Grigaitis (10 km.450m.).

Prizus, varžybų dalyviams įteikti atvyko 1972m. olimpinis čempionas irkluotojas Vladas Česiūnas.

 

Visos teisės saugomos © 2024 www.lasfinfo.lt