main image

TARPTAUTINĖS TUNISO LENGVOSIOS ATLETIKOS VARŽYBOS

(Pirmoji diena) PDF Spausdinti El. paštas

Kovo 26 – 28 d. Rades, Tunise, vyksta 6-osios tarptautinės lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvauja ir Lietuvos aklųjų bei neįgaliųjų sporto federacijų atstovai.

Pirmąją varžybų dieną startavo keturi sportininkai: Mindaugas Bilius, LNSF atstovas, rutulio stūmime užėmė pirmąją vietą, įrankį nustūmęs 14,98 metro ir taip gerokai pagerindamas savo asmeninį rezultatą. Rolandas Urbonas (LASF), taip pat užėmė pirmąją vietą rutulio stūmimo rungtyje, įrankį nustūmęs 12,58 metro. Gluosnė Norkutė (LASF), 100 m bėgime buvo antra. Ji įveikė distanciją per 14.27 min. Modestas Grauslys toje pačioje rungtyje liko penktas, distanciją įveikęs per 13.56.

Antrąją varžybų dieną rutulio stūmimo rungtyje startuos Dangutė Skėrienė (LASF).

(Antroji diena) PDF Spausdinti El. paštas

Tunise, Rades mieste, tęsiasi 6-osios tarptautinės lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvauja Lietuvos aklųjų ir neįgaliųjų sporto federacijų atstovai.

Antrąją varžybų dieną startavo Dangutė Skėrienė (LASF), kuri rutulio stūmimo rungtyje užėmė antrąją vietą įrankį nustūmusi 9,53 metro.

Paskutiniąją varžybų dieną startuos šuolininkai į tolį Gluosnė Norkutė ir Modestas Grauslys (LASF), bei disko metikas Mindaugas Bilius (LNSF).