main image

Vilniaus miesto savivaldybės 2022 m. sporto projektas „Golbolas kviečia jus!“


Lietuvos aklųjų sporto federacija kartu su Vilniaus miesto savivaldybe vykdo 2022 m. sporto projektą Fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios fizinio aktyvumo plėtrą „Golbolas kviečia jus!“.

 

Projekto tikslas: Populiarinti golbolo sporto šaką. Organizuoti jaunimo, suaugusių ir senjorų su regos negalia fizinio aktyvumo veiklą, sudarant jiems tinkamas sąlygas būti fiziškai aktyviais, skatinant sveiką gyvenseną, fizinio judėjimo įpročius.

 

Projekto pasiekti uždaviniai –fizinio aktyvumo įpročių ugdymas. Puoselėta ir populiarinta sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai. Dalyviai patyrė judėjimo džiaugsmą, suprato, kad sportuojant golbolo sporto šaką, bendraujant, ne tik gerėja gyvenimo kokybė, bet ir gyvenimas įgyja įvairių spalvų ir teigiamų emocijų. Dalyviai pažino ir suvokė, kaip per sportą gerinamas fizinis darbingumas, funkcinis organizmo pajėgumas, psichinis stabilumas, tobulinamos kūno formos.

 

Projektas finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės.

 

Todėl didelis AČIŪ Vilniaus miesto savivaldybei už duotą galimybę projekto dalyviams nemokamai naudotis sportiniu inventoriumi ir nemokamai patekti į užsiėmimus su kompetentingu treneriu.

 

Dar kartą dėkojame visiems, kas prisidėjo prie šio nuostabaus projekto!

 

Visos teisės saugomos © 2023 www.lasfinfo.lt