main image

„XXV Strahov Cup“ varžybos Prahoje


 

 

 

Kauno plaukikai su regėjimo negalia dalyvavo „XXV Strahov Cup“ varžybose

 

Prahos vandens parko „Šutka“ 50 m ilgio plaukimo baseine vyko „XXV Strahov Cup“ tarptautinės neįgaliųjų plaukimo varžybos. Jose dalyvavo apie 170 sportininkų iš 10 Europos šalių. KCSM “Sveikata” komandos sudėtyje dalyvavo šie plaukikai: Marius Skripkaitis, Marija Skripkaitytė, Paulius Ašmontas, Žygimantas Matusevičius, Oksana Dobrovolskaja. Komandai vadovavo trenerė Birutė Statkevičienė.

 

Tai buvo individualios plaukimo varžybos, kuriose plaukikai galėjo varžytis vienoje ar keliose rungtyse. Varžybų metu parodyti plaukiko rezultatai buvo paversti taškais, taikant Čekijoje čekų specialistų sumanytą rezultatų pavertimo taškais sistemą. Dviejų rungčių taškai buvo sumuojami. Taip buvo sudarytas geriausių plaukikų sąrašas neatsižvelgiant į lytį ar negalios pobūdį. Iš KCSM “Sveikata” plaukikų geriausiai pasirodė Žygimantas Matusevičius, kuris bendroje įskaitoje užėmė 23 vietą, Oksana Dobrovolskaja buvo 25, Marius Skripkaitis – 39, o Marija Skripkaitytė – 51.  Paulius Ašmontas startavo jaunesniųjų grupėje ir bendroje įskaitoje užėmė 27 vietą. Geriausius asmeninius rezultatus varžybose parodė Oksana Dobrovolskaja (50 m l.st.), Marija Skripkaitytė (400 ir 50 m l.st.),  Žygimantas Matusevičius (50 m l.st.), Marius Skripkaitis (100 m krūtine ir 50 m l.st.).

 

Kelionė pavyko labai gerai, nors išvargino 15 val. važiavimas iki Prahos. Jau kitos dienos rytą reikėjo dalyvauti varžybose. Sportininkai susirado nemažai draugų. Marius Skripkaitis parodė savo puikius gebėjimus bendrauti anglų kalba. Varžybų dalyviai buvo apdovanoti varžybų marškinėliais ir suvenyrais. Dalyvavusieji varžybose KCSM “Sveikata” plaukikai už paramą nuvykti į varžybas nuoširdžiai dėkoja “Lions” klubui.

 

Birutė Statkevičienė

 

Nuotraukose „XXV Strahov Cup“ plaukimo varžybos

 

Visos teisės saugomos © 2023 www.lasfinfo.lt